Derby na remis.

W pierwszych tegorocznych derbach Gminy Radków z Granicą Tłumaczów obydwa zespoły strzeliły po dwie bramki. Większy niedosyt po tym spotkaniu może mieć nasz zespół, ponieważ miejscowi od 23 minuty grali jednego zawodnika mniej. Zjednoczeni co prawda już po 18 minutach przegrywali 2:0, ale czerwona kartka ułatwiła nam odrabianie strat i na przerwę po bramkach Piotrka Buczmy i Arka Zientala schodziliśmy z rezultatem 2:2. W drugiej połowie nasz zespół zdecydowanie przeważał, ale dobrze dysponowana obrona gospodarzy nie pozwoliła nam zdobyć więcej bramek.

A-klasa: Granica Tlumaczów - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:2 (2:2). Bramki: (12’, 18’) – P.Buczma (23’ – rzut karny), A.Ziental (34’). Żółte kartki: A.Ziental, D.Ziental, P.Buczma Skład Zjednoczonych: 1.D.Gałek – 20.J.Biernat, 8.D.Ziental, 16.J.Bala (c), 15.A.Ziental – 5.M.Ziental, 6.B.Borkowski, 11.K.Luberda, 9.P.Buczma, 4.M.Kurasz (75’ 17.K.Kancelarz) – 7.D.Natkaniec (82’ 13.K.Sołtys).