Wygrali przed czasem.

W dzisiejszym spotkaniu sparingowym nasi orlicy wygrali przed czasem z LKS Bierkowice 6:1. Spotkanie które zaplanowane zostało na 3x20 min zakończyło się przed niespełna 40 minutami gry. Powodem wcześniejszego zakończenia meczu było niesportowe zachowanie zawodników oraz sztabu trenerskiego drużyny z Bierkowic - mamy nadzieję że kolejne mecze naszych najmłodszych zawodników, podobnie jak poprzednie będą rozgrywane w przyjaznej atmosferze!

Sparing: LKS Bierkowice - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:6. Bramki: 2xB.Biernat, 2xD.Niedziela, P.Byszko, K.Kantor. Skład Zjednoczonych: 1.G.Lechman - 5.P.Staniszewski, 8.Sz.Luberda, 17.P.Byszko - 9.K.Kantor, 15.B.Wójcik, 18.J.Fedorowski. Na zmiany wchodzili: 12.A.Berdychowski, 4.M.Kowal, 6.D.Niedziela, 10.M.Trzyna, 2.B.Biernat