Sensacja na zakończenie [41 foto]

W ostatnim turnieju Radkowskiej Ligi Piłki Nożnej rozgrywanym w Wambierzycach doszło do nie lada sensacji.  Na orliku przy wambierzyckiej Bazylice równego sobie nie miał zespół ze Ścinawki Dolnej. Wygrali oni dzisiaj wszystkie mecze. Udało im się także zwyciężyć z naszą drużyną. Porażka Zjednoczonych w stosunku 2:0 była pierwszą porażką od czasu rozpoczęcia treningów przez nasz najmłodszy zespół. W dzisiejszym turnieju nasz zespół zajął drugie miejsce, a w końcowym rozrachunku zdeklasował pozostałych przeciwników zdobywając 15 na 16 możliwych punktów i zasłużenie wygrała Radkowską Ligę Piłkę Nożną i uzyskała wraz z MLKS'em Radków awans do turnieju w którym zmierzę się z zespołami z Czech.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ [41 foto]

1.Zjednoczeni - Granica 3:1. Bramki: 2xD.Niedziela, J.Fedorowski

2. LKS Bierkowice- Tęcza 1:2

3. LKS Bierkowice - Granica 1:1