Wyrównany mecz na koniec.

Pomimo kolejnej porażki z Zamkiem Gorzanów nasi trampkarze mogą być zadowoleni ze swojej postawy w dzisiejszym meczu. Zjednoczeni Ścinawka Średnia przegrali z liderem naszej grupy 0:2 (0:2), tracąc obydwie bramki ze stałych fragmentów - rzutu karnego i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Dla naszych mlodych zawodników był to ostani mecz ligowy w tym roku.Spotkanie IX kolejki z Pogonią Duszniki Zdrój rozegraliśmy awansem, a spotkanie X kolejki z Odrodzeniem Szalejów Dolny przełożone zostało na przyszły roku.

TT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Zamek Gorzanów 0:2 (0:2). Bramki: (10' - rzut karny, 24'). Skład Zjednoczonych: 35.G.Bereda - 5.P.Kaczmarek, 11.K.Zabłocki, 16.N.Kodim, 8.J.Makarewicz - 17.B.Kowalczyk (30' 2.B.Biernat (65' 3.Sz.Luberda)), 10.Sz.Polanowski (55' 14.J.Mastalerz), 7.B.Borkowski (c), 6.P.Głąb, 4.M.Radomiński (36' 13.G.Kowalewski) - 15.K.Stomal