Sparing nr.3 - Polonia II Bystrzyca Kłodzka

Na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek rundy rewanżowej A-klasy nasi seniorzy zagrali swój ostatni mecz sparingowy. Zjednoczeni pomimo ciężkich warunków atmosferycznych pewnie pokonali na własnym boisku występującą w B-klasie drugą drużynę Polonii Bystrzycy Kłodzkiej 7:2 (3:1). Dwa trafienia dla naszego zespołu zanotował Szymon Kowalczyk, a po jednym trafieniu dołożyli Tomasz Wojciaczyk, Arkadiusz Ziental, Jacek Bala, Konrad Luberda i Michał Szydełko.

Sparing: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Polonia II Bystrzyca Kłodzka (B-klasa) 7:2. Bramki: 2xSz.Kowalczyk, T.Wojciaczyk, A.Ziental, J.Bala, K.Luberda, M.Szydełko. Skład Zjednoczonych: M.Mihilewicz - A.Piekarski, D.Ziental, J.Biernat, A.Ziental - Sz.Kowalczyk, K.Luberda, M.Walkiewicz, B.Borkowski, M.Szydełko - T.Wojciaczyk. Na zmiany wchodzili: J.Bala