Przegrane Derby Gminy Radków !

Po ponad 15 latach przerwy nasz zespół rozegrał mecz derbowy z MLKS Radków. Spotkanie, pomimo tego że to zespół z Radkowa był gospodarzem zostało rozegrane na naszym boisku. Licznie zgromadzona publiczność obejrzała aż dwanaście trafień. Mecz zakończył się zwycięstwem zespołu z Radkowa 7:5 (4:3), a połowa trafień była autorstwa najlepszego strzelca naszych rozgrywek Krzysztofa Wiśniewskiego (na zdjęciu z lewej). Dla naszego zespołu trzy bramki zdobył Kacper Kot, a po jednym golu dołożyli Bartłomiej Kowalczyk i Michał Szydełko.

A-klasa: MLKS Radków - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 7:5 (4:3). Bramki (2’, 9’, 34’, 45+1’ - rzut karny, 50’ - rzut karny, 81’, 90+3’) - 3x K.Kot (18’, 76’, 90’ - rzut karny), M.Szydełko (14’), B.Kowalczyk (44’). Żółte kartki: M.Walkiewicz, K.Kot, J.Bala, M.Mihilewicz, K.Luberda, B.Kowalczyk, J.Biernat. Skład Zjednoczonych: 95.M.Mihilewicz - 6.B.Borkowski, 8.D.Ziental (50’ 13.T.Berdychowski), 16.J.Bala, 20.J.Bienrnat - 14.M.Szydełko, 5.K.Kot, 10.M.Walkiewicz (c), 11.K.Luberda, 9.B.Kowalczyk (60’ 2.J.Mastalerz) - 7.D.Kęska. Niewykorzystani rezerwowi: 3.T.Wojciaczyk, 17.K.Sołtys

Radków - Zjednoczeni 7:5
6x Krzysztof Wiśniewski, Patryk Okrzos - 3x Kacper Kot, Bartłomiej Kowalczyk, Michał Szydełko

Pogoń - Hutnik 4:1