Przegrana w Wielką Sobotę.

Seniorzy Zjednoczonych nie przerwali passy meczów wyjazdowych bez zwycięstwa. Napastnicy Zjednoczonych pomimo kilku świetnych sytuacji do zdobycia bramki w spotkaniu z Łomniczanką nie wpisali się na listę strzelców. Sztuka ta udała się miejscowym i dzięki trafieniu z 38 minuty to Łomniczanka zdobyła cenne trzy punkty.
Zjednoczeni swój kolejny mecz rozegrają w sobotę 27.04 z LKS Bierkowice. Początek spotkania o godzinie 16:00 w Ścinawce Średniej.

A-klasa: Łomniczanka St. Łomnica - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:0 (1:0). Bramki: (38’). Skład Zjednoczonych: 95.M.Mihilewicz – 5.M.Ziental, 20.J.Biernat, 16.J.Bala (70’ 15.A.Ziental), 2.D.Michałek - 4.M.Kurasz (65’ 6.M.Tytko), 11.M.Walkiewicz (c), 9.P.Buczma, 18.B.Borkowski, 10.M.Szydełko (55’ 7.B.Kowalczyk) - 17.K.Kancelarz (80’ 13.T.Berdychowski). Niewykorzystani rezerwowi: 77.G.Bereda, 8.D.Ziental, 3.M.Sworniowski