Przegrana w Kamieńcu Ząbkowickim.

11dni, 4 mecze, 0 punktów - nie tak to wyobrażali sobie Zjednoczeni. W ostatnim spotkaniu jedenastodniowego maratonu piłkarskiego juniorzy przegrali z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki. Po raz kolejny przegrywamy mecz wyjazdowy na własne życzenie - festiwal niewykorzystanych syytuacji, a na koniec minimalna porażka. Tym razem spotkanie zakończyło się wynikem 4:3 (2:2).

OJS: Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:3 (2:2). Bramki: (5', 39', 68' 71' - rzut karny) - 2xK.Kancelarz (6', 17'), K.Luberda (75'). Żółta kartka: K.Kułyk. Skład Zjednocoznych: 35.G.Bereda - 3.K.Makiej, 4.A.Sekuła (c), 8.P.Szober, 18.K.Kułyk - 16.K.Zabłocki (65' 2.M.Dworzański), 5.B.Borkowski (45' 7.K.Sołtys), 11.B.Cukla, 9.P.Buczma, 10.K.Luberda - 17.K.Kancelarz.

Dsotępna jest TABELA