Pogoń rozbita po raz drugi!

W rozegranym awansem spotkaniu IX kolejki klasy terenowej trampkarzy Zjednoczeni Ścinawka Średnia wygrali z Pogonią Duszniki Zdrój 2:9 (0:8). Po raz kolejny trener Ziental dał pograć wszystkim zawodnikom po równo, dokonując kompletu zmian tuż po przerwie. O ile pierwsza połowa była całkowitą dominacją, to w drugiej odsłonie gra się wyrównała. Pomimo ciężkich warunków Zjednoczeni mogą być zadowolenie ze swojej dzisiejszej postawy.

TT: Pogoń Duszniki Zdrój - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:9 (0:8). Bramki: (50', 55') - 3xB.Borkowski (14', 18', 28'), 2xP.Głąb (20', 21'), 2xK.Stomal (6', 9'), M.Szydełko (4' - rzut karny), Sz.Luberda (57'). Skład Zjednoczonych: 35.G.Bereda - 5.P.Kaczmarek (35' 18.M.Niechaj), 10.Sz.Polanowski, 4.M.Radomiński, 8.J.Makarewicz (35' 21.P.Byszko) - 17.B.Kowalczyk (35' 15.G.Lehman), 7.B.Borkowski (c) (35' 14.J.Mastalerz), 9.M.Szydełko, 3.M.Dworzański (35' 13.M.Jakubowski) - 6.P.Głąb (35' 2.B.Biernat), 11.K.Stomal (35' 16.Sz.Luberda). Niewykorzystani rezerwowi: 20.K.Drozdowski, 12.D.Kurasz