Podział punktów w Domaszkowie.

Po dobrym meczu w naszym wykonaniu remisujemy na trudnym terenie z LZS "Śnieżnik" Domaszków 2:2 (2:1).
Bramki dla naszego zespołu zdobyli Marek Walkiewicz i Kuba Biernat. Przy stanie 2:1 rzutu karnego nie wykorzystał Bartek Biernat.
Na ogół nie piszemy na forum publicznym o pracy sędziów ale w tym przypadku komentarz jest konieczny. W ostatniej akcji meczu nasz zawodnik jest faulowany po czym plac gry opuszcza dwóch naszych graczy z czerwonymi kartkami. Jednym z nich jest właśnie faulowany Bartek Biernat który wstając po faulu wg sędziego 'celowo kopnął w twarz leżącego przeciwnika podczas przerwy w grze'.
Czerwoną kartką ukarany został również nasz bramkarz, który w niestosowny sposób skomentował decyzję sędziów.

Zdjęcie do posta pochodzi z profilu na FB Śnieżnika Domaszków, a autorem jest Wiktoria Capaj.

A-klasa: Śnieżnik Domaszków - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:2 (2:1). Bramki: (21’, 39’) - M.Walkiewicz (4’), J.Biernat (70’). Żółte kartki: K.Kot, A.Ziental, J.Biernat, M.Walkiewicz. Czerwone kartki: B.Biernat (89’), M.Gajewski (89’). Skład Zjednoczonych: 73.M.Gajewski - 6.B.Borkowski, 8.D.Ziental, 20.J.Biernat, 15.A.Ziental - 14.M.Szydełko (46’ 2.J.Mastalerz), 5.K.Kot, 11.K.Luberda, 10.K.Luberda (c), 7.B.Biernat - 9.B.Kowalczyk (89’ 1.B.Kęska). Niewykorzystani rezerwowi: 16.J.Bala, 13.T.Berdychowski, 17.K.Sołtys

Śnieżnik - Zjednoczeni 2:2
Jonasz Bajda, Bartłomiej Kucharski - Marek Walkiewicz, Jakub Biernat