Lider zdeklasowany !
W drugim, wiosennym spotkaniu rozgrywanym na boisku lidera Unia Złoty Stok grał tylko jeden zespół. Rewelacyjna pierwsza połowa którą pomimo dwóch niewykorzystanych karnych wygrywamy 1:5 oraz skuteczna w defensywie druga połowa dała nam zwycięstwo 2:6 (1:5).
Trzy bramki dla naszego zespołu zdobyli Łukasz Kamiński, dwie Konrad Luberda a jedną Michał Szydełko
A-klasa: Unia Złoty Stok - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:6 (1:5). Bramki: (19’ - rzut wolny, 64’ - rzut karny) - 3x Ł.Kamiński (21’, 45’ - rzut wolny, 85’), 2x K.Luberda (6’, 45+1’), M.Szydełko (3’). Żółte kartki: A.Ziental, K.Kot, M.Gajewski. Skład Zjednoczonych: 73.M.Gajewski - 7.B.Biernat, 20.J.Biernat, 8.D.Ziental, 15.A.Ziental (87’ 13.T.Berdychowski) - 14.M.Szydełko, 16.J.Bala, 10.M.Walkiewicz (c), 11.K.Luberda, 5.K.Kot (46’ 3.T.Wojciaczyk) - 9.Ł.Kamiński. Niewykorzystanie rezerwowi: 2.R.Pawlata, 3.K.Toporowski, 6.B.Borkowski

Unia Złoty Stok - Zjednoczeni 2:6