Jutro zaczynamy!

Już jutro - w sobotę 06.09 na boisku w Ścinawce Średniej nowy sezon zainauguruje zespół Zjednoczonych. Jako pierwszych na boisku zobaczymy trampkarzy którzy podejmą o godzinie 11:00 Zamek Gorzanów (zbiórka o godzinie 10:00), a po nich okazję do zaprezentowania się będą mieli juniorzy starsi. Oni zaś o 13:00 zagrają z Sudetami Międzylesie (zbiórka 12:00).

W dniu dzisiejszym nasz klub otrzymał potwierdzenia zgłoszeń zawodników. Na chwilę obecną do drużyny trampkarzy zostało zgłoszonych 18 graczy a do juniorów starszych 23. W najbliższym czasie zarząd klubu planuje zgłosić kolejnych młodych zawodników którzy rozpoczęli treningi wraz z początkiem września. Poniżej przedstawiamy wykaz zawodników którzy mogą uczestniczyć w jutrzejszych spotkaniach ligowych.

Trampkarze: Bednarczyk Bartłomiej, Bereda Gabriel, Biernat Jakub, Biernat Bartłomiej, Borkowski Bogusław, Bury Jakub, Jakubowski Maksymilian, Kurasz Damian, Lechman Gabriel, Luberda Szymon, Makarewicz Jakub, Niechaj Michał, Pachla Adrian, Radomiński Marcel, Sokół Krystian, Stęplewski Jakub, Szydełko Michał, Zabłocki Kacper

Juniorzy starsi: Berdychowski Tomasz, Buczma Piotr, Cukla Bartłomiej, Dolski Piotr, Galica Mateusz, Kancelarz Kacper, Kułyk Kacper, Kurpiel Marcel, Łaptuch Krzysztof, Luberda Konrad, Makiej Kacper, Mróz Rafał, Nowak Damian, Pachla Sylwester, Pachla Patryk, Pawlata Przemysław, Rybka Andrzej, Sekuła Adrian, Sobczak Szymon, Sołtys Kacper, Szpilowski Adam, Ugarenko Mateusz, Zalewski Paweł