Juniorzy wciąż niepokonani!

W dniu wczorajszym najstarszy zespół Zjednoczonych podejmował na własnym terenie AKS Strzegom. Mecz rozpoczął się o godzinie 14.00 przy bardzo wysokiej temperaturze powietrza, w wyniku czego zawodnicy obu drużyn tracili zbyt dużo sił. Podczas spotkania trener Borkowski dysponował szeroką ławką rezerwowych, co okazało się bardzo przydatne rozgrywając mecz w tak trudnych warunkach. Mimo wszystko, jak zwykle chłopcy pokazali wielki charakter i ograli kolejnego ciężkiego rywala 3:1 (2:0). Bramki zdobywali: 2x Kacper Sołtys oraz po bardzo udanej akcji indywidualnej - Konrad Luberda. W zupełności mecz nie skończył się całkowitym sukcesem, podczas meczu jednemu z naszej dwójki stoperów przytrafiła się kontuzja, mowa tu o Jakubie Biernacie. Póki co nie możemy stwierdzić czy Jakub wystąpi w najbliższym meczu z Unią Bogaczowice, który odbędzie się 18.09.2016 o godzinie 11.00 w Ścinawce Średniej. Kubie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia a całej drużynie podtrzymania serii zwycięstw, bo przypomnijmy, że było to 4 zwycięstwo z rzędu!

OJ: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - AKS Strzegom 3:1 (2:0)
Bramki:  K.Sołtys,  K.Sołtys,  K.Luberda
Kary:A. Sekuła
Skład Zjednoczonych: 66.S.Pachla - 6.M.Woronowicz (60'13.M.Sabatowski), 11.J.Biernat (75' kontuzja), 4.A.Sekuła, 18.K.Kułyk - 8.P.Szober (45' 14.M.Szydełko), 3.B.Borkowski (45' 16.K.Zabłocki), 9.P.Buczma, 7. K.Sołtys (60' 2.M.Dworzański), 10.K.Luberda - 17. K.Kancelarz (60'15.R.Pawlata)