Co słychać w klubie?

Do inauguracji piłkarskiego roku 2015 przez nasz klub zostało niewiele. Już w najbliższą sobotę juniorzy starsi rozegrają swoją pierwszą kolejkę w rundzie rewanżowej. Podopieczni trenera Borkowskiego zagrają w Międzylesiu z miejscowymi Sudetami i będą chcieli zrewanżować się za jesienną porażkę (3:5). W tym miejscu chcielibyśmy poinformować tych którzy do tej pory żyją w nieświadomości że niedawny wpis na temat odejścia trenera Romana Borkowskiego był prima aprilissowym żartem:)

Do drużyny juniorów włączonych zostało czterech wyróżniających się trampkarzy. Jakub Biernat, Krystian Sokół, Damian Kurasz i Kacper Zabłocki sumiennie przepracowali okres przygotowawczy z starszym zespołem. W związku z tym trampkarze w ten weekend pauzują, ci młodzi zawodnicy będą mieli okazję zadebiutować w juniorach.

Początek spotkania o godzinie 11:00 na boisku w Międzylesiu - zbiórka zawodników o 9:00.