Sparing nr.4 - Włókniarz Kudowa Zdrój

Na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek rundy rewanżowej seniorzy naszego klubu mierzyli się ze zdecydowanie najwyżej notowanym rywalem sparingowym - występującą w Lidze Okręgowej drużyną Włókniarza Kudowa Zdrój. Na sztucznym boisku w Nachodzie nasz zespół wystąpił z mocno eksperymentalnym środkiem obrony i wydawało się, że bardziej  doświadczony rywal obnaży nasz brak zgrania w szczególności w formacji defensywnej. Włókniarz wygrał spotkanie ale gra Zjednoczonych mogła się podobać. Zjednoczeni w pierwszej połowie stracili dwie bramki z bocznych sektorów boiska. W drugiej połowie to podopieczni trenera Kulpińskiego dyktowali tempo gry i tylko źle wyregulowane celowniki zawodników ofensywnych sprawiły, że spotknia z Włókniarzem  nie wygraliśmy. Za tydzień inauguracja rundy rewanżowej - na własnym boisku zmierzymy się z KS Polanica Zdrój.

Sparing: Włókniarz Kudowa Zdrój (OS) - Zjednoczeni Ścinawka Średnia (A-klasa) 3:1 (2:0). Bramki: (11’, 39’, 64’) – B.Kowalczyk (76’). Skład Zjednoczonych: M.Mihilewicz (46’ B.Kęska) – T.Berdychowski, D.Ziental, J.Biernat, D.Michałek - M.Ziental, M.Walkiewicz, P.Kochanek, P.Buczma, J.Skowronek – A.Ziental. Na zmiany wchodzili: K.Kancelarz, M.Tytko, K.Kułyk, B.Kowalczyk, J.Bala