Zmiennicy na piątkę!

5 listopada odbyła się XII kolejka kłodzkiej B-klasy (gr.1), w której to Zjednoczeni podejmowali na własnym stadionie ostatnią drużynę w tabeli Iglicznę Wilkanów. Z racji tego, że przeciwnik zdobył zaledwie 5 punktów w dotychczas rozegranych spotkaniach oraz stracił ponad 40 bramek, trener Rafał Kulpiński postanowił dać odpocząć podstawowym zawodnikom, którzy w najbliższą niedzielę zmierzą się w bardzo ważnym spotkaniu z vice liderem rozgrywek, Trojanem Lądek-Zdrój. Zwycięstwo sprawi, że zimę w tym roku będziemy mieć wyjątkowo spokojną. W związku z odłożeniem podstawowych graczy, swoją szansę dostali rezerwowi zawodnicy lub Ci z najmniej rozegranymi minutami. Śmiało możemy stwierdzić, że każdy z nich w mniejszym lub większym stopniu wykorzystał "własne 5 minut" i z niewielką pomocą podstawowych zawodników pokonali przyjezdnych 5:0(2:0). A tymczasem zapraszamy na arcyważny bój z vice liderem rozgrywek, który będzie ostatnim spotkaniem naszej drużyny na własnym stadionie w rundzie jesiennej!
Serdecznie zapraszamy w najbliższą niedzielę 12 listopada o godz. 13:30!

B-Klasa: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Igliczna Wilkanów 5:0 (2:0)
Bramki: 2xP.Szober (25’, 63’), K.Niedziela (4’), M.Kurasz (25’), B.Cukla (78’)
Skład Zjednoczonych: 12.A.Jóźwiak (46’ 95.M.Mihilewicz (70’ 1.B.Kęska)) – 13.T.Berdychowski, 5.M.Ziental, 8.D.Ziental – 4.M.Kurasz, 7.Ł.Kurasz (46’ 9.P.Buczma), 6.B.Cukla, 15.A.Ziental (c), 3.A.Rybka (46’ 2.D.Michałek) – 18.K.Niedziela (46’ 16.J.Bala), 20.P.Szober