Zjednoczeni z podwójnym walkoverem !

Wraz z rzopoczęciem rundy rewanżowej Klasy Okręgowej Juniorów zmieniły się przepisy odnośnie weryfikacji tozsamości zawodników. Przepis ten zoobowiązuje kierowników zespołów do okazania dowodów tożsamości przed rozpoczęciem meczu. Niestety przepis ten negatywnie odbił się na rzecz naszego klubu. Na ostatnim posiedzeniu Komisji Dyscyplinarnej OZPN Wałbrzych na niekorzyść naszego klubu przyznane zostały dwa walkovery - w spotkaniu z Piławianką Piława Górna oraz Polonią Ząbkowice Śląskie. Spotkania zostały uznane jako walkover na korzyść gości, pomimo tego, że wygraliśmy je nna boisku odpowiednio 2:0 i 6:0. Powodem walkoverów jest niezgodność danych w zgłoszeniu zawodników, a dokumentami tożsamości. Chodzi tutaj dokładnie to o zawodnik Bartosza Cukle (na zdjęciu z prawej). W liście zgłoszeniowej widniał on jako Bartłomiej, a faktycznie nazywa się Bartosz. Niezgodności na ostatnim meczu dopatrzył się sędzia Kazimierz Słabowski. Błąd został już poprawiony, jednak o dwie kolejki zbyt późno...