Zjednoczeni vicemistrzem!

W dniu 27.01 nasz zespół z rocznika 2004 uczestniczył w turnieju halowej piłki nożnej o Puchar BCH Consulting organizowanym przez GKS Zagłębie Wałbrzych. Drużyna prowadzona przez trenera Dawida Ziental w stawce 10 zespołów zajął bardzo dobre 2 miejsce ulegając wyłącznie drużynie Forza Wrocław.
Zawodnicy Zjednoczonych oprócz drugiego miejsca, zgarnęli również dwie z trzech nagród indywidualnych: Bartek Biernat został królem strzelców (8 bramek) a Przemek Byszko najlepszym zawodnikiem turnieju (zdeklasował rywali, zgarniając 6 z 9 możliwych głosów oddawanych przez trenerów!)

Zjednoczonych na turnieju w Wałbrzychu reprezentowali następujący zawodnicy: 1.D.Niedziela – 10.P.Byszko, 2.B.Biernat (c), 14.J.Fedorowski, 9.Sz.Luberda, 5.D.Szuber,18.K.Bednarczyk, 17.J.Bury, 11.P.Staniszewski., Trener: Dawid Ziental

Spotkania Zjednoczonych:
Grupa:
1.Forza Wrocław – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:0
2.Zagłębie II Wałbrzych – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:6 (Bramki: 3xP.Byszko, 2xB.Biernat, K.Bednarczyk)
3.Górnik Gorce – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:3 (3xB.Biernat)
4.Pogoń Wleń – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:5 (3xB.Biernat, 2xP.Byszko)
Półfinał:
1.Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orlęta Krosnowice 2:0 (2xP.Byszko)
Finał
1.Forza Wrocław – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:0

Klasyfikacja końcowa: