Zasłużona wygrana w końcówce.

Pomimo tego, że Zjednoczeni przeważali praktycznie całe spotkanie, musieli grać na pełnych obrotach do ostatnich minut meczu z Odrodzonymi Szalejów Dolny. Na trzy minuty przed końcem przegrywali jeszcze 2:1, by na koniec cieszyć się z zasłużonego zwycięstwa. W spotkaniu które zakończyło się zwycięstwem 2:4 (1:1), bramki strzelali Polanowski (na zdjęciu w środku), Radomiński i Biernat.

TT: Odrodzenie Szalejów Dolny - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 2:4 (1:1). Bramki: (4', 36') - 2xSz.Polanowski (67', 68'), M.Radomiński (13'), B.Biernat (69'). Skład Zjednoczonych: 35.G.Bereda - 5.P.Kaczmarek, 10.Sz.Polanowski, 11.K.Zabłocki, 8.J.Makarewicz - 4.M.Radomiński (35' 9.K.Stomal), 7.B.Borkowski (c), 6.P.Głąb, 3.M.Dworzański (55' 13.M.Jakubowski) - 2.B.Biernat (35' 14.J.Mastalerz), 17.B.Kowalczyk (50' 15.D.Kurasz (65' 16.K.Drozdowski)).