Zagrali na miarę oczekiwań.

Trampkarze Zjednoczonych w spotkaniu z UKS Lechia Dzierżoniów zremisowali 1:1 (1:0). Dla naszego zespołu był to pierwszy punkt wywalczony na wiosnę. W spotkaniu z wyżej notowanym rywalem zagraliśmy nareszcie na poziomie na którym powinniśmy grać w każdym meczu. Pomimo mocno osłabionego składu Zjednoczeni pokazali dobrą grę i wielką ambicję. Po spotkaniu z Lechią, jesteśmy pewni, że Zjednoczeni powalczą o pierwsze zwycięstwo w środowym meczu z Górnikiem Nowe Miasto Walbrzych.

OT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - UKS Lechia Dzierżoniów 1:1 (1:0). Bramki: B.Kowalczyk (2') - (55'). Skład Zjednocoznych: 35.G.Bereda - 13.J.Fedorowski, 8.J.Makarewicz (c), 10.M.Radomiński, 3.M.Jakubowski - 7.D.Kurasz, 18.D.Szeląg, 6.P.Byszko, 11.B.Kowalczyk, 17.P.Staniszewski (35' 4.K.Knopp) - 14.W.Rapanowicz