Zagrali jak Lider!

W VII kolejce spotkań Ligi Okręgowej Trampkarzy Zjednoczeni Ścinawka Średnia mierzyli się z liderem rozgrywek UKS Lechia Dzierżoniów. Nasz zespół podszedł niezwykle ambitnie do spotkania z wyżej notowanym rywalem i pomimo szybko straconych dwóch bramek, rozpoczą pogoń za korzystnym rezultatem. Podpieczni trenera Dawida Ziental już przed przerwą, po strzale Kacpra Knoppa zdobyli bramkę kontaktową. Na 5 minut przed końcem Przemek Byszko doprowadził do wyrównania, a w ostatniej akcji spotkania piłka po jego strzale wybita została z linii bramkowej.

OT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – UKS Lechia Dzierżoniów 2:2 (1:2). Bramki: K.Knopp (29’), P.Byszko (65’) - (10’, 11’). Skład Zjednoczonych: 1.A.Berdychowski (35’ 12.D.Orman) – 2.J.Bury, 9.Sz.Luberda, 10.B.Biernat (c), 8.D.Szeląg (10’ 14.K.Liberda) - 18.P.Polanowski (36’ 6.D.Niedziela), 11.W.Rapanowicz, 7.P.Byszko, 5.D.Szuber, 17.P.Staniszewski (10’ 4.K.Knopp) – 16.M.Skowronek