Wygrali w trzecim turnieju [25 foto]

W trzeciej odsłonie Radkowskiej Ligi Piłki Nożnej po raz kolejny najlepsi okazali się nasi modzi zawodnicy. Po mimo braku najlepszych strzelców zespołu Bartka Biernata i Dawid Kurasza wygrali z zespołem z Radkowa i zremisowali z drużyną z Bierkowic. Pod nieobecność wspomnianych wcześniej zawodników strzelanie bramek wziął na siebie Jarek Fedorowski (na zdjęciu z nr.10) który w spotkaniu z Radkowem zanotował dwa trafienia. Dzisiejsze zwycięstwo zagwarantowało naszym zawodnikom awans do turnieju finałowego w którym przyjdzie zmierzyć im się z drugą drużyną oraz dwoma zespołami z Czech.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ [25 foto]

Mecze eliminacyjne:

1.MLKS Radków - Granica Tłumaczów 3:1

2. LKS Bierkowice- Tęcza Ścinawka Dolna 4:0

Zjednoczeni Ścinawka Średnia -wolny los

Mecz o 4 miejsce:

3. Granica Tłumaczów - Tęcza Ścinawka Dolna 3:1

Mecze w grupie mistrzowskiej:

4. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - MLKS Radków 5:0Bramki: 2xJ.Fedorowski, P.Byszko, P.Staniszewski, D.Wójcik

5. Zjednoczeni Ścinawka Średnia- LKS Bierkowice 0:0.

6. MLKS Radków - LKS Bierkowice 5:1

Zjednoczeni w Ścinawce Dolnej wystąpili w następującym składzie: 1.A.Berdychowski, 12.G.Lechman - 6.P.Byszko, 8.Sz.Luberda, 16.P.Staniszewski, 2.J.Bury, 5.K.Karpiel, 9.K.Kantor, 10.J.Fedorowski, 4.D.Niedziela, 15.B.Wójcik

Tabela rankingowa

Miejsce Nazwa zespołu Punkty