Victoria zbyt silna fizycznie.

Kompletnie nie wyszedl naszym trampkarzom wielkosobotni wyjazd do Wałbrzycha, gdzie zmierzyli się z miejscową Victorią. Nasz młodszy zespół, poważnie osłabiony po meczu ze Strzegomiem, wybrał się do Victorii w 15-osobowym składzie, z czego ponad połowę zespołu stanowili zawodnicy w wieku młodzika. Ponadto, szansę debiutu w rozgrywkach na pełnowymiarowym boisku dostała dwójka bramkarzy - Dawid Oman oraz Arkadiusz Berdychowski. Pomimo porażki 11:1 (5:0), trener Ziental nie traci optymizmu: Realizujemy pewinen plan, którego efekty będą widoczne najwcześniej na jesień. Takich elementów, jak rozwój fizyczny zawodników nie jesteśmy w stanie przyspieszyć. W chwili obecnej ważne jest, że chłopcy chcą trenować i rozwijać się piłkarsko, a wysokie porażki, takie jak ta dzisiejsza, są dla nich motywacją do cięższej pracy.

OT: Victoria Wałbrzych - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 11:1 (5:0). Bramki: (6', 10', 22', 26', 30', 37', 43', 50', 57', 58', 68') - B.Kowalczyk (44'). Skład Zjednoczonych: 1.D.Orman (35' 12.A.Berdychowski) - 3.M.Jakubowski (35' 16.J.Fedorowski), 6.P.Byszko, 8.J.Makarewicz (c), 9.Sz.Luberda - 4.W.Rapanowicz (35' 15.B.Wójcik), 2.B.Biernat, 5.J.Mastalerz, 11.B.Kowalczyk, 4.D.Niedziela (35' 17.P.Staniszewski) - 7.D.Kurasz

Dostępna jest aktaulana TABELA. Nasi trampkarze swój kolejny mecz zagrają dopiero 29 kwietnia. Na własnym stadionie zmierzą się z Górnikiem Nowe Miasto Wałbrzych.