VI miejsce w Województwie!

Zawodnicy Zjednoczonych, ja co roku, reprezentowali nasz powiat w Wojewódzkich Igrzyskach LZS. Zespół złożony w większości z zawodników trampkarzy po zwycięstwie w rozgrywkach strefowych, wziął udział w finale wojewódzkim piłki nożnej halowej chłopców U15, który odbył się 1 grudnia w Chocianowie. Zjednoczeni w końcowym rozrachunku zajęli 6 miejsce. Wynik ten budzi jednak duży niedosyt, ponieważ gdyby nasi zawodnicy wygrali w grupie jeden mecz więcej, zapewnili by sobię grę w finale.

Nasz zespół reprezentowali następujący zawodnicy: 1.B.Biernat - 9.J.Bury, 6.P.Byszko, 10.W.Rapanowicz, 7.M.Gawlas, 11.P.Staniszewski, 5.D.Szuber. Trenerzy: D.Ziental, R.Borkowski

Grupowe mecze Zjednoczonych:
1. Zjednoczeni - Janowice Wielkie 1:0. Bramka: P.Byszko
2. Zjednoczeni - Spalona 0:0
3. Zjednoczeni - Oława 0:1
Meczo o 5 miejsce:
4. Zjednoczeni - GLKS Marcinowice 0:2

Klasyfikacja końcowa: 1.Oława, 2.Żmigród, 3.Gaworzyce, 4.Spalona, 5.Marcinowice, 6.Ścinawka Średnia, 7.Janowice Wielkie