Trampkarze przegrywają i wygrywają.

W przeciągu dwóch dni nasi trampkarze rozegrali dwa sparingi. We wtorek zmierzyli się z ligowym rywalem - trampkarzami Piasta Nowa Ruda, a dzisiaj z trzecioligową damską drużyną z Nowej Rudy. Wczorajsze spotkanie, rozegrane w systemie 3x25 minut zakończyło się porażką naszych młodych zawodników 0:10 (0:2, 0:6), a dzisiejsze 2x35 minut zwycięstwem 8:0 (2:0). Wyniki tych spotkań nie są jednak sprawą kluczową. Ważne było przećwiczenie pewnych elementów przez naszych młodych zawodników oraz ich przeciwników.

Sparing: Zjednoczeni Ścinawka Średnia (TT) - Piast Nowa Ruda (TT) 0:10 (0:2, 0:6). Bramki: (9', 23', 26', 30', 34', 45', 53', 64', 69', 73). Skład Zjednoczonych: Drugi bramkarz Piasta - M.Radomiński, A.Rybka, J.Biernat, J.Makarewicz - P.Luberda, M.Szydełko, D.Kurasz, K.Sokół - B.Borkowski, A.Pachla. Na zmiany wchodzili: M.Niechaj, B.Biernat, G.Lechman, Sz.Luberda, J.Bury

Sparing: Zjednoczeni Ścinawka Średnia (TT) - Piast Nowa Ruda (III liga kobiet) 8:0 (2:0). Bramki: 3xB.Borkowski (21', 55', 62'), 3xD.Kurasz (42', 53', 68'), B.Biernat (57'), J.Biernat (63'). Skład Zjednoczonych: A.Ekielska (36' N.Muczyńska) - M.Niechaj, J.Biernat, J.Makarewicz - G.Lechhman, M.Szydełko, K.Sokół, D.Kurasz, A.Pachla - B.Borkowski, B.Biernat. Na zmiany wchodzili: J.Bury, Sz.Luberda