Trampkarze ponownie lepsi od Nysy!

Nasi trampkarze w przeciągu zaledwie kilku dni dwukrotnie pokonali Nysę Kłodzko. We wtorek nasi najmłodsi zawodnicy znacząco przyczynili się do zwycięstwo zespołu juniorów w rozgrywkach Ligi Okręgowej Juniorów Starszych, a dzisiaj okazali się lepsi w bezpośrdnim pojedynk trampkarzy. Dla naszego zespołu spotkanie z Nysą było meczem, który musieliśmy wygrać. Od dłuższego czasu nasz zespół mierzy się z rówieśnikami z Kłodzka w spotkaniach ligowych i sparingowych -na ogół ze spotkań tych schodziliśmy pokonani. Dzisiaj Zjednoczeni zagrali niezwykle ambitnie oraz perfekcyjnie wykonali przedmeczowe założenia taktyczne. Dzięki temu zwycięstwu, Zjednoczeni wciąż liczą się w walce o wicemistrzostwo! Za tydzień zmierzymy się w spotkniu na szczycie z UKS Lechią Dzierżoniów!