Trampkarze liderem!

W 7 kolejce spotkań naszym trampkarzom przyszło się mierzyć z liderem rozgrywek - Kryształem Stronie Śląskie. Po dosyć niesprawiedliwej porażce w pierwszym meczu, nasz zespół aby objąć samodzielnie prowadzenie w naszej grupie, musiał wygrać przynajmniej dwoma bramkami. Sztuka ta udała się, jednak w spotkaniu nie zabrakło emocji. Zjednoczeni, prowadzenie w tym spotkaniu przez trenera Marcina Ziental, wygrali 1:3 (0:1), a zwycięskie trafienia zanotowali w 69 i 71 minucie meczu. Do końca rozgrywek ligowych pozostały naszym trampkarzom dwa spotkania. W przyszłym tygodniu Zjednoczeni zmierzą się z Zamkiem Trzebieszowice. Spotkanie prawdopodobnie odbędzie się na boisku w Ścinawce Dolnej.

TT: Kryształ Stronie Śląskie - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 1:3 (1:0). Bramki: (20') - 2xSz.Polanowski (45', 69'), B.Biernat (70+1'). Skład Zjednoczonych: 35.G.Bereda - 5.P.Kaczmarek, 11.K.Zabłocki, 4.M.Radomiński, 8.J.Makarewicz - 17.B.Kowalczyk, 7.B.Borkowski (c), 10.Sz.Polanowski, 6.P.Głąb, 9.M.Dworzański - 2.B.Biernat. na zmiany wchodzili: 15.D.Kurasz, 16.P.Byszko. Niewykorzystani rezerwowi: 13.R.Trybus, 14.J.Mastalerz, 18.J.Fedorowski

Dostępna jest TABELA oraz GALERIA ZDJĘĆ (http://krysztalstroniesl.futbolowo.pl/)