Ścinawka Średnia najlepsza w Gminie!

Kolejny rok szkolny został rozpoczęty piłkarskim sukcesem Szkoły Podstawowej w Ścinawce Średniej. Drużyna w której 9 z 10 zawodników trenuje w naszym klubie nie zostawiła złudzeń w której miejscowości Gminy Radków szkoli się najlepiej młodych zawodników. Podopieczni trenera Marcina Ziental i pani Sandry Jarosińskiej zwycięstwem zapewnili sobie awans do rozgrywek strefowych.

I mecz: SP Radkow (Hejszowina Radków) - SP Ścinawka Dolna (Tęcza Ścinawka Dolna) 13:3

II mecz: SP Ścinawka Dolna - SP Ścinawka Średnia (Zjednoczeni Ścinawka Średnia) 0:20 (bramki: 2xK.Karpiel, P.Byszko, 5xB.Biernat, 4xK.Bednarczyk, 5xD.Niedziela, B.Wójcik, Sz.Luberda, J.Fedorowski)

III Mecz: SP Radków - SP Ścinawka Średnia 1:8 (bramki: J.Fedorowski, 3xB.Biernat, P.Staniszewski, D.Niedziela, K.Bednarczyk, P.Byszko)

Skład SP Ścinawka Średnia: A.Berdychowski - B.Biernat, Sz.Luberda, J.Fedorowski, P.Byszko, K.Karpiel, K.Bednarczyk, D.Niedziela, B.Wójcik, P.Staniszewski