Rozbici przez Orła [24 foto]

O ile naszym trampkarzom nie wiedzie się w spotkaniach wyjazdowych, to w spotkaniach na własnym stadionie niejednokrotnie graliśmy jak równy z równym nawet ze zdecydowanie silniejszymi drużyniami. Niestety, tym razem nie udało się nam podnieść rękawicy rzuconej przez drużynę Orła Ząbkowice Śląskie. Zjednoczeni po pierwszej połowie przegrywali zaledwie 0:2, a bramki stracil po własnych błędach. Jednak w drugiej połowie nasz zespół był tylko statystą i spotkanie zakończyło się wynikiem 1:9 (0:2). Honorowe trafinie, po raz kolejny z rzutu karnego, zanotował Bartek Biernat.
W najbliższy weekend nasz zespół uda się na wojewódzki finał turnieju Piłkarska Kadra Czeka do Oławy.

OT: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:9 (0:2). Bramki: B.Biernat (41' - rzut karny) - (10', 30', 37' - rzut karny, 43', 52', 60', 65', 68', 69'). Skład Zjednoczonych: 35.G.Bereda (55' A.Berdychowski) - 9.Sz.Luberda (35' 16.J.Bury), 6.P.Byszko, 8.J.Makarewicz, 3.M.Jakubowski (35' 19.M.Gawlak) - 7.D.Kurasz, 5.J.Mastalerz (40' 17.K.Knopp), 18.D.Szeląg (35' 14.W.Rapanowicz), 11.B.Kowalczyk (60' 4.P.Polanowski), 10.M.Radomiński (35' 13.J.Fedorowski) - 2.B.Biernat. Niewykorzystani rezerwowi: 15.B.Wójcik, 20.D.Niedziela