Powiatowy finał halówki do lat 15.

W dniu wczorajszym na hali w Ścinawce Średniej odbył się powiatowy finał piłki nożnej halowej chłopców do lat 15. Turniej, podobnie jak przed rokiem zakończył się zdecydowanym zwycięstwem, wciąż aktualnego mistrza województwa dolnośląskiego - drużyny Zespołu Szkół w Ścinawce Średniej, w której to w skład wchodzą wyłącznie zawodnicy naszego klubu. Ponadto Zjednoczeni reprezentowani byli także przez jeden zespół, który zajął trzecie miejsce, oraz w zespole z Włodowic, gdzie rolę kapitana pełnił zawodnik naszych trampkarzy Bogusław Borkowski. Oprócz nagród dla poszczególnych drużyn organizatorzy uhonorowali najlepszego gracza i bramkarza. Statuetki zdobyli odpowiednio Szymon Polanowski i Gabriel Bereda. Zwycięzcy 29 listopada pojadą na turniej wojewódzki do Witoszowa pod Świdnicą.

Mecz 1: Zjednoczeni - ZS Włodowice 2:1 (Bramki: B.Kowalczyk, G.Kowalewski - C.Babuśka)

Mecz 2: ZS Ścinawka - ZS Wojbórz 5:1 (Bramki: 2xSz.Polanowski, 2xM.Szydełko, Kurasz - ?)

Mecz 3: ZS Wojbórz - ZS Włodowice 11:2 (Bramki: ? - 2xB.Borkowski)

Mecz 4: ZS Ścinawka - Zjednoczeni 16:0 (Bramki: 2xJ.Biernat, 2xM.Szydełko, 2xP.Kaczmarek, 2xK.Sokół, 4xD.Kurasz, 4xSz.Polanowski)

Mecz 5: Zjednoczeni - ZS Wojbórz 2:8 (Bramki: M.Radomiński, B.Kowalczyk - ?)

Mecz 6: ZS Ścinawka - ZS Włodowice 7:1 (Bramki: 2xK.Sokół, J.Biernat, D.Kurasz, Sz.Polanowski, P.Kaczmarek, M.Szydełko - B.Borkowski)

Klasyfikacja końcowa: 1.ZS Ścinawka Średnia (9pkt 28-2), 2.ZS Wojbórz (6pkt 20-9), Zjednoczeni (3pkt 4-25), ZS Włodowice (0pkt 4-20)