Porażka z Sudetami.

Seniorzy Zjednoczonych przegrali 8 mecz w tej rundzie. Tym razem lepsza w końcowym rozrachunku okazała się drużyna Sudety Międzylesie. Spotkanie rozegrane na boisku w Ścinawce Średniej zakończyło się wynikiem 1:2 (1:1), a jedyne trafienie dla naszego zespołu zanotował Marek Walkiewicz, który to w 15 minucie wykorzystał rzut karny. Za tydzień Zjednoczeni zmierzą się w Woliborzu z miejscowym Słowianinem. Poczatek spotkania w niedzielę o 11:00. Będzie to ostatnie wyjazdowe spotkanie naszych seniorów w tym roku. Serdecznie zapraszamy!

A-klasa: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Sudety Międzylesie 1:2 (1:1). Bramki: M.Walkiewicz (15’ – rzut karny) – (36’, 64’). Żółte kartki: Ł.Kurasz. Skład Zjednoczonych: 12.A.Jóźwiak (50’ 1.B.Kęska) – 13.T.Berdychowski (75’ 77.M.Majchrzak), 16.J.Bala (c), 5.M.Ziental, 2.D.Michałek – 4.M.Kurasz, 11.M.Walkiewicz, 7.Ł.Kurasz, 6.T.Bala, 15.A.Ziental (70’ 8.D.Ziental) - 17.K.Kancelarz. Niewykorzystani rezerwowi: 20.M.Mihilewicz. 3.J.Muła