Polonia na kolanach ! [26 foto]

Dzisiejsze spotkanie pomiędzy juniorami Zjednoczonymi Ścinawa Średnia, a drużyną Polonii Ząbkowice Śląskie zapowiadało się niezwykle ciekawie. Podopieczni trenera Borkowskiego mierzyli się z trzecią drużyną rundy jesiennej, która to bardzo dobrze przepracowała okres przygotowawczy (na swojej stronie internetowej obszernie opisywali zimowy wyjazd na obóz przygotowawczy oraz masę rozegranych sparingów). Spotkanie zgodnie z zapowiedziami było niezywkle wyrównane, ale tylko w pierwszej połowie. Druga część spotkania to popis naszego zespołu i kolejny zespół wyjechał ze Ścinawki Średniej z dużym bagażem bramek. Zjednoczeni zwyciężyli 6:0 (1:0)...

OJS: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Polonia Ząbkowice Śląskie 6:0 (1:0). Bramki: 2xK.Luberda (63', 80'), M.Szydełko (5'), K.Kancelarz (48'), K.Sołtys (50'), B.Borkowski (51'). Skład Zjednoczonych: 1.S.Pachla - 3.K.Makiej, 11.B.Cukla (c), 18.J.Biernat, 16.K.Zabłocki - 14.M.Szydełko (46' 6.M.Woronowicz), 5.B.Borkowski (70' 2.M.Dworzański), 10.K.Luberda, 9.P.Buczma, 7.K.Sołtys (83' 8.B.Kowalczyk) - 17.K.Kancelarz

Dostępna jest TABELA oraz GALERIA ZDJĘĆ [26 foto]