Pogrom w spotkaniu z Niwą!

15 października odbyła się IX kolejka klasy B gr. 1 Kłodzko w ramach, której Zjednoczeni podejmowali na własnym stadionie zepół z Niwy. Pierwsze spotkanie (w Niwie) zakończyło się zwycięstwem naszej drużyny aż 2:6! Od tamtego meczu minęło około 1,5 miesiąca, przez które drużyna nieustannie ciężko pracowała i realizowała założenia postawione przed rozpoczęciem sezonu. Na efekty długo nie musieliśmy czekać, mimo nerwowej pierwszej połowy wygranej 1:0, ostatecznie wygrywamy 7:0! I gdyby wziąć pod uwagę dziesiątki niewykorzystanych sytuacji wynik mógłby być jeszcze lepszy. Brawa należą się także dla naszego bramkarza, Bartłomieja Kęski, który wprawdzie najpierw niepotrzebnie nieprzepisowo potraktował rywala w polu karnym lecz finalnie obronił wcześniej podyktowany rzut karny. Również w tej kolejce główni rywale Zjednoczonych w walce o awans wygrali swoje mecze, co oznacza, że 6 punktowa przewaga nad tymi zespołami wciąż pozostaje bez zmian. A tymczasem zapraszamy na mecz z jedną z tych drużyn (LUKS Czermna Kudowa-Zdrój), która niespodziewanie wciąż depta nam po piętach.

X KOLEJKA 22.10.2017, Niedziela, godz.15:00
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - LUKS Czermna Kudowa-Zdrój

B-klasa: Zjednoczeni Ścinawka Średnia – Zrzeszeni Niwa 7:0 (1:0)
Bramki: 3xA.Ziental (2’, 48’, 52’), 2xŁ.Kurasz (71’, 73’) M.Ugarenko (60’ – rzut karny), D.Ziental (82’)