Podział punktów z Gwarkiem.

W ostatnim meczu ligowym w tym roku juniorzy Zjednoczonych podzieli się punktami z Gwarkiem Wałbrzych. Drużyna, która jako jedyna w tej rundzie reprezentowała nas klub na szczeblu okręgowym remisem 3:3 (1:0) zapewniła sobie miejsce w górnej części tabeli na półmetku rozgrywek. Drużyna trenera Romana Borkowskiego po rundzie jesiennej zajmuje dobre 6 miejsce w Lidze Okręgowej Juniorów Starszych. Niebawem na naszej stronie pojawi się podsumowanie rundy.

OJS: Gwarek Wałbrzych - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:3 (1:0). Bramki: (43’ 72’, 89’) - Sz.Polanowski (53’), B.Borkowski (58’), B.Kowalczyk (67’). Skład Zjednoczonych: 77.G.Bereda – 15.M.Niechaj, 11.J.Biernat (c), 3.B.Bednarczyk, 4.J.Makarewicz – 2.M.Dworzański, 5.P.Kaczmarek 6.B.Borkowski, 10.Sz.Polanowski - 9.B.Kowalczyk, 16.M.Skowronek. Niewykorzystany rezerwowy: 12.M.Bińczak