Pierwszy sprawdzian juniorów!

W dniu dzisiejszym (tj. 29.07.2016) nasi juniorzy podejmowali towarzysko na własnym stadionie WLKS Wambierzyce, które ostatnio mogło cieszyć się z upragnionego awansu do A klasy. Był to pierwszy test dla naszych młodych a jednocześnie "najstarszych" zawodników, którzy reprezentują nasz klub. Mimo iż kontuzje dokuczają graczom a obecnie panuje czas odpoczynków i wyjazdów, frekwencja na prawdę zaskakuje! Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu i taki też był, zawodnicy trenowali dotychczas zaledwie dwa razy. W dodatku murawa nie sprzyjała piłkarzom a rywale podekscytowani niedawnym wywalczonym awansem nie ułatwiali gry naszym zawodnikom. W trakcie upływu meczu coraz to bardziej było widać zmęczenie w szeregach naszej kadry co zdecydowanie przełożyło się na dalszy przebieg spotkania. Ciekawostką tuż na początku rozgrywki była propozycja ze strony WLKSu, którzy poprosili o zagranie 3 połów po 30 minut, co również mogło mieć wpływ na zmęczenie naszych zawodników.

Sparing: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - WLKS Wambierzyce 2:4 (2:2, 2:3).
Bramki: 2xK.Sołtys -  2xM.Ugarenko, T.Wójcik, P.Kapłon
Skład Zjednoczonych: 1. S.Pachla - 14. M.Wrona, 11. J.Biernat, 4. A.Sekuła, 18. K.Kułyk - 16. P.Szober,
8. M.Kurpiel, 9. P.Buczma, 10. K.Luberda, 7. K.Sołtys - 17. K.Kancelarz.
Na zmiany wchodzili: 5. P.Zalewski, 15. B.Borkowski, 3. M.Dworzański