Pierwsza porażka juniorów!

Gdyby ktoś przed rozpoczęciem powiedział, że Zjednoczeni swoją pierwszą porażkę w Lidze Okręgowej Juniorów zanotują dopiero w siódmej kolejce spotkań, można by było uznać go za niezrównoważonego psychicznie. Początek sezonu jest jednak dla nas bardzo udany, a wczorajsza porażka w Jaworzynie Śląskiej nie powinna w żaden sposób wpłynąć na naszą grę w najbliższych spotkaniach. Podopieczni Romana Borkowskiego przegrali z Karoliną 3:1 (1:1), chociaż spotkanie ułożyło się dla nas bardzo dobrze - wynik już w 24 sekundzie spotkania otworzył Sołtys, a od 35 minuty gospodarze grali w niepełnym składzie po kontuzji jednego z zawodników. Mecz ten jest już historią z której trzeba wyciągnąć wnioski i właściwie przygotować się do najbliższego meczu z Zamkiem Kamieniec Ząbkowicki.

OJS: Karolina Jaworzyna Śląska - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:1 (1:1). Bramki: (14', 75', 77') - K.Sołtys (1'). Skład Zjednoczonych: 66.S.Pachla - 6.M.Woronowicz, 4.A.Sekuła (c), 11.J.Biernat, 18.K.Kułyk - 3.B.Borkowski (46' 16.K.Zabłocki), 8.P.Szober, 9.P.Buczma, 10.K.Luberda (35' 14.M.Szydełko), 13.K.Sołtys (80' 15.R.Pawlata) - 17.K.Kancelarz. Niewykorzystani rezerwowi: 7.R.Trybus, 2.M.Dworzański