Od 4:0 do 4:4 [20 foto].

Nietypowo, bo w środę, odbył się zaległy mecz Ligi Okręgwej Juniorów pomiędzy Zjednoczonymi Ścinawka Średnia, a Nysą Kłodzko. Nasz zespół po pierwszych 45 minutach wygrywał 4:0, a goście w tym czasie nie oddali strzału na bramkę! Niestety po zmianie stron obraz spotkania zmienił się diametralnie - zespół Nysy doprowadził do remisu w niespełna 12 minut. Stratę punktów moglibyśmy tłumaczyć tym, że nasz zespól grał dzisiaj bez rezerwowych oraz bramkarza (z przymusu tę pozycję obsadził Bartek Kowalyczk), jednak po pierwszej połowie zagranej w takim stylu, tych punktów stracić poprostu nie mogliśmy - a jednak.

OJS: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Nysa Kłodzko 4:4 (4:0). Bramki: K.Sołtys (20'), P.Szober (25' - rzut wolny), K.Luberda (32'), K.Kancelarz (44') - (57', 63', 67', 68'). Żółte kartki: P.Buczma, P.Szober, K.Kułyk. Skład Zjednoczonych: 1.B.Kowalczyk - 3.K.Makiej, 4.A.Sekuła (c), 8.P.Szober, 18.K.Kułyk - 10.K.Luberda, 9.P.Buczma, 11.B.Cukla, 15.B.Borkowski, 13.K.Sołtys - 17.K.Kancelarz