Nieskutecznie w Starym Waliszowie.

Zjednoczeni wygrali kolejny mecz! Tym razem nasz pierwszy zepół okazał się lepszy od drużyny Sparty Stary Waliszów. Podobnie jak przed tygodniem, zwycięstwo dała nam bramka Grzegorza Szczudłowskiego (na zdjęciu).
W następnej kolejce, nasz zespół będzie chciał zrewanżować się za swoją ostatnią porażkę drużynie Zrzeszonych Niwa. Spotkanie te, nietypowo bo w sobotę, rozpocznie się o godzinie 17:00 na boisku w Niwie.

B-klasa: Sparta Stary Waliszów - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:1 (0:1). Bramki: G.Szczudłowski (15’). Skład Zjednoczonych: 1.B.Kęska – 13.T.Berdychowski, 5.M.Ziental, 3.M.Sworniowski, 8.D.Ziental (80’ 6.P.Ptaszkiewicz) – 4.M.Kurasz (60’ 14.B.Borkowski), 16.J.Bala (c), 77.G.Szczudłowski (89’ 20.P.Szober), 9.P.Buczma, 15.A.Ziental - 10. M.Ugarenko. Niewykorzystany rezerwowy: 95.M.Mihilewicz. 18.K.Niedziela