Najlepsi w powiecie [66 foto]!

Orliki Zjednoczonych znowu najlepsi - tym razem w powiecie! W rozegranym w dniu 23.02.2016 finale powiatowym LZS w piłkę nożną halową chłopców do lat 13 bezkonkurencyjny okazał się nasz zespół orlików, wzmocniony przez trzech zawodników z trampkarzy.Oprócz zwycięstwa w turnieju Zjednoczeni po raz kolejny zgarnęli komplet nagród indywidualnych - najlepszym zawodnikiem został Bartek Biernat, a bramkarzem Gabriel Lechman.

Dostępna jest GALERIA ZDJĘĆ [66 foto]

Mecz I. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - ZS Wojbórz 6:1 (3xB.Biernat, D.Kurasz, P.Byszko, W.Rapanowicz)

Mecz II. Zjednoczeni Ścinawka Średnia - SP Ścinawka Dolna 8:0 (2xK.Karpiel, 2xB.Biernat, P.Staniszewski, D.Wójcik, W.Rapanowicz, P.Byszko)

Finał: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Iskra Jaszkowa Dolna 6:0 (5xB.Biernat, D.Kurasz)