Kolejny test juniorów!

W dniu wczorajszym nasi juniorzy mieli okazję sprawdzić się przeciwko drużynie z Bożkowa, która aktualnie występuje w klasie B. Dla naszej drużyny był to już trzeci mecz towarzyski, na nieszczęście żaden z trójki bramkarzy nie był dysponowany do meczu tego dnia z różnych osobistych powodów, z racji tego lini bramkowej strzegli Kacper Zabłocki (I połowa), Kacper Kułyk (II połowa). Spotkanie rozpoczeło się od szybko strzelonej bramki przez Kancelarza. Chłopcy zdecydowanie dominowali aż do 35 minuty, w której niefortunnie szybki kontratak dał wyrównanie przyjezdnym. Bramka podziałała negatywnie na zawodników, którzy broniąc się przez ostatnie 10 minut dotrwali do końca pierwszej połowy. Druga część spotkania przyniosła wiele zmian wśród zawodników zarówno jak i w ustawieniu. Trener Borkowski chciał sprawdzić zmienników na różnych pozycjach w nieco innych ustawieniach. Głównie byli to zawodnicy młodsi, którzy na tle drużyny seniorskiej odbiegali warunkami fizycznymi, w wyniku czego nasi młodzi piłkarze musieli schodzić z boiska z opuszczonymi głowami, gdyż ulegli rywalowi 2:5. Honorowe trafienie w drugiej połowie ustrzelił Konrad Luberda, który pięknym strzałem z około 30m pokonał bramkarza gości. Ważną informacją i niestety jednocześnie negatywną dla naszego zespołu jest fakt, iż Konrad pauzuje dwa pierwsze mecze ligowe.

Sparing: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Huragan Bożków 2:5 (1:1)
Bramki: K.Kancelarz, K.Luberda
Skład Zjednoczonych:1. K.Zabłocki/K. Kułyk - 14.M.Woronowicz, 11.J.Biernat, 4.A.Sekuła, 18.K.Kułyk - 16.P.Szober,10.K.Luberda, 9.P.Buczma, 7. K.Sołtys - 17. K.Kancelarz, 15.B.Borkowski
Na zmiany wchodzili:2.K.Zabłocki, 14.R.Pawlata, 5.M.Sabatowski