Karuzela trensferowa.

Szalejąca w ostatnim czasie karuzela transferowa nie ominęła naszego klubu. Wraz z podwójnym awansem naszych zespołów (w dniu dzisiejszym dostaliśmy informację, że również trampkarze zagrają na poziomie okręgowym!) w naszym klubie pojawiło się kilka nowych twarzy. Zdecydowanie najpoważniejszym wzmocnieniem zespołu juniorów jest powrót Piotra Buczmy (na zdjęciu). Osiemnastoletni pomocnik po rocznym pobycie w zespole Piasta Nowa Ruda postanowił wrócić do macierzystego klubu, by pomóc swoim kolegom osiągnąć jak najlepszy rezultat na poziomie okręgowym. Oprócz Piotrka w nadchodzącym sezonie w drużynie juniorów zobaczymy kilku zawodników którzy w minionych sezonach nie pojawiali się na boisku. Mowa tutaj o bramkarzu Sylwester Pachla, pomocniku Marcel Kurpiel (obaj rocznik '98) oraz kolejnym pomocniku Radosław Pawlata (rocznik '00). Oprócz wspomnianej czwórki do drużyny dołączyli także zawodnicy z rocznika 2001 tj. Bogusław Borkowski, Kacper Zabłocki, Michał Szydełko oraz Maciej Dworzański.

Oprócz wymienionych wzmocnień doszło także do kilku transferów z naszego klubu. Szymon Polanowski, Patryk Kaczmarek, Paweł Głąb w zeszłym sezonie wywalczyli z naszymi trampkarzami do okręgówki. W sezonie 16/17 będą występować oni w juniorach młodszych w noworudzkim Piaście. Zespół ten wywalczył awans do Ligi Dolnośląskiej. Oprócz wspomnianej trójki do Piasta dołączył także Krystian Sokół. Całej czwórce dziękujemy za godne reprezentowanie naszego klubu i życzymy powodzenia na dolnośląskich boiskach.

W dniu dzisiejszym treningi rozpoczęli trampkarze. Na pierwszych zajęciach pojawiło się 12 zawodników. W grupie tej pojawiło się kilku nowych graczy, którzy wyrazili chęć reprezentowania naszego klubu. Wszystkich chętnych którzy chcieliby dołączyć do tej grupy serdecznie zapraszamy na treningi.