Juniorzy znowu wygrywają!

W dniu dzisiejszym nasi juniorzy mieli bardzo dobrą okazję aby wrócić na właściwe tory, po dwóch nieudanych kolejkach (przegrana 1:3 w Jaworzynie Śląskiej oraz bezbarwny remis 0:0 na własnym stadionie z Kamieńcem Ząbkowickim). Wcześniej wspomniana bardzo dobra okazja dotyczyła tego, iż zespół Zjednoczonych podejmował najniżej notowaną drużynę w lidze, czyli Włókniarza Głuszycę, która dotychczas zgromadziła zaledwie jeden punkt. W odświeżonej atmosferze i w nowym, ciekawym i jakże skutecznym ustawieniu rozpoczęli i przede wszystkim zakończyli dzisiejsze spotkanie podopieczni trenera Romana Borkowskiego. Nie daliśmy Włókniarzowi żadnych szans na uzyskanie choćby drugiego punktu w lidze, a nawet szansy na bramkę honorową wygrywając 7:0. Miejmy nadzieje, że drużyna wróci do dyspozycji z pierwszych pięciu kolejek, gdzie zdobyliśmy komplet punktów. Dmuchamy na zimne, lecz wydaje się, że wszystko znowu wraca do normy, a może i ponad normę? Na to liczymy! Już za tydzień, w najbliższą niedziele (godz. 11:00) Zjednoczeni będą walczyć na własnym stadionie o kolejne trzy punkty z LKS Bystrzycą Górną.

OJS: Włókniarz Głuszyca - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 0:7 (0:2).
Bramki: 2x Kancelarz (66', 88), Sołtys (36'), Kułyk (53'), Szydełko (60'), Zabłocki (15'), Luberda (61')

Skład Zjednoczonych: 66.S.Pachla - 6.M.Woronowicz (50' 3.M.Tur), 4.A.Sekuła (c), 15.P.Szober (60' 7.M.Dworzański), 18.K.Kułyk - 3.B.Borkowski (70' 15.R.Pawlata), 11.J.Biernat, 9.P.Buczma, 10.K.Luberda, 16.K.Zabłocki (46' 14.M.Szydełko) - 13.K.Sołtys (46' 17.K.Kancelarz).