Juniorzy wygrywają w dziesiątkę!

W swoim ostatecznym starciu, tydzień przed rozpoczeciem ligi okręgowej, juniorzy podejmowali na własnym stadionie Granicę Tłumaczów. Nasz zespół całą pierwszą część spotkania zmuszony był grać w dziesiątkę, ponieważ lista zawodników dysponowana na mecz nie była zbyt długa. Kontuzje i obecny czas wakacji są głównym powodem licznych nieobecności. Mimo tego byliśmy pod wielkim wrażeniem patrząc na grę a przede wszystkim zaangażowanie tych młodych chłopców. Walka i chęć zwycięstwa w końcu dała swe znaki, gdyż po pewnie strzelonej bramce z rzutu karnego przez K. Luberdę chłopcy schodzili na przerwę wygrywając 1:0. Druga połowa przyniosła uzupełnie w składzie! Powracający z Wrocławia P. Szober wzmocnił naszą grę w środku pola, przez co styl gry naszej drużyny zmienił się. Stwarzaliśmy dużo więcej sytuacji, aż w końcu wspomniany wcześniej zawodnik P. Szober podwyższył wynik na 2:0, strzelając także z rzutu karnego.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za cały wkład włożony w ten mecz! Mimo wielu utrudnień chłopcy pokazali charakter i odnieśli ważne zwycięstwo tuż przed ligą!

Bramki: K. Luberda, P.Szober

Skład: 1.S.Pachla - 14.M.Woronowicz, 3.A.Sekuła, 11.J.Biernat, 2.K.Zabłocki - 5.B.Borkowski, 8.M.Szydełko, 9.P.Buczma, 10.K.Luberda, 15.P.Szober (od drugiej połowy) - 13.R.Pawlata