Juniorzy wdrapali się na podium!

Juniorzy Zjednoczonych wygrywają kolejny mecz! Tym razem sposobu na nasz zespół nie znalazła drużyna KS'u Polanica Zdrój. Zjednoczeni w spotkaniu rozgrywanym na ścinawskim stadionie pewnie zwyciężyli 8:0 (1:0). Za dwa tygodnie nasi juniorzy rozegrają ostatnie spotkanie w tym roku. W przypadku zwycięstwa w Bystrzycy Kłodzkiej i potknięcia się Hutnika Szczytna w meczu z Włókniarzem Kudowa Zdrój nasz zespół może spędzić zimę na pozycji lidera rozgrywek.

TJ: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - KS Polanica Zdrój 8:0 (1:0). Bramki: 4xM.Ugarenko (50', 53', 61', 75'), 2xK.Kancelarz (57', 59'), P.Buczma (3'), K.Sołtys (81'). Skład Zjednoczonych: 66.S.Pachla - 14.M.Woronowicz, 8.P.Pachla (c), 4.A.Sekuła (46' 17.K.Kancelarz), 15.R.Bagiński - 13.T.Berdychowski, 9.P.Buczma (65' 5.P.Zalewski), 11.B.Cukla, 6.K.Luberda, 7.K.Sołtys - 10.M.Ugarenko. Rezerwowy: 1.S.Sobczak

Dostępna jest TABELA