II miejsce w województwie! [16 foto]

Ogromnym sukcesem zakończył się występ naszego zespołu w Wojewódzkim Finale LZS w piłkę nożną halową chłopców do lat 13. Zjednoczeni Ścinawka Średnia w stawce 8 najlepszych zespołów LZS w naszym województwie zajęli 2 miejsce, ulegając w finale bezkonkurencyjnemu zespołowi z Gminy Oława. Zjednoczeni na tym szczeblu wystąpili już w zeszłym roku i wtedy to zajęli 7 miejsce co oznacza że w tego rocznym turnieju można było zobaczyć jaki ogromny postęp poczynił nas zespół. Biorąc pod uwagę, że w naszym zespole wystąpiło zaledwie trzech uczniów 6 klasy szkoły podstawowej, Zjednoczeni w przyszłym roku będą jednym z faworytów do zwycięstwa. Poniżej prezentujemy wyniki naszego zespołu oraz kadrę zespołu.

Mecze w grupie:

Mecz I: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Zgorzelec 9:0 (3xBiernat, 2xKurasz, 2xByszko, 2xRapanowicz)

Mecz II: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Prochowice 2:0 (Biernat, Byszko)

Mecz III: Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Ścinawa 0:1

Finał

Mecz IV: Oława - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 5:0

Zjednoczeni wystąpili w następującym składzie: G.Lechman - P.Byszko, J.Fedorowski, B.Biernat, D.Kurasz, W.Rapanowicz, B.Wójcik, P.Staniszewski, K.Karpiel, Sz.Luberda

Dostępna jest GALERIA [16foto]