Festiwal nieskuteczności trampkarzy.

Po dwóch zwycięstwach trampkarze Zjednoczonych jechali do Wałbrzycha na mecz z miejscową Victorią w roli faworyta. Niestety, pomimo masy sytuacji do strzelenia kolejnych bramek do przerwy wygrywaliśmy zaledwie 1:2. Praktycznie każdy z zawodników naszej formacji ofensywnej miał w tej części gry przynajmniej dwie sytuacje do strzelenia bramki, a na listę strzelców wpisali się wyłącznie Biernat i Byszko. Druga połowa przebiegła więc według zasady, że niewykorzystane sytuacje się mszczą - Victoria strzeliła trzy bramki i wygrała spotkanie 4:3 (1:2). Dla naszego zespołu byłto ostatni mecz ligowy sezonu jesiennego 2017. Niebawem na naszej stronie pojawi się podsumowanie statystyczne minionego sezou na które zapraszamy już dzisiaj!

OT: Victoria Wałbrzych - Zjednoczeni Ścinawka Średnia 4:3 (1:2). Bramki: (14’, 40’, 47’, 65’) - 2xP.Byszko (24’, 45’), B.Biernat (58' – rzut karny). Skład Zjednoczonych: 1.D.Orman - 16.J.Bury (50’ 2.M.Gawlak), 9.Sz.Luberda, 20.D.Kurasz, 3.M.Jakubowski (45’ 13.G.Lechman) - 17.P.Staniszewski (36’ 5.D.Szuber), 10.B.Biernat (c), 8.D.Szeląg (45’ 11.W.Rapanowicz), 6.P.Byszko, 9.K.Liberda (36' 15.P.Polanowski) - 14.D.Niedziela. Niewykorzystani rezerwowi: 12.A.Berdychowski – 4.M.Woźniak, 19.D.Żołędź